LIVE SCORE

eMAG.ro

duminică, 9 septembrie 2012

VIITORUL SOLDANU -- Viola Stefanesti 8 -- 0

Prima etapa din acest campionat de liga a V-a din pacate din cauza situatiei financiare echipa noastra va juca in acest sezon in ultima liga. Cu un lot de liga a 4-a echipa noastra este candidata la primele locuri.
        Primul meci prima victorie, o victorie la un scor mare cu o echipa nou infiintata 8-0 echipa dupa prima etapa fiind si pe locul 1 ajutati fiind si de aceasa victorie.
        In prima repriza scorul a fost de 3--0 golurile fiind marcate de Bogdan Pirvu, Bigan Daniel si Bogdan Ionut.
        Repriza a doua a fost cu ghinion in continuare pentru oaspeti care au cedat de tot primind 5 goluri de la Bigan Daniel, Madalin State, Alexandu Ilie si Bogdan Ionut 2 goluri.
        La final scorul s-a terminat 8-0 in favoarea noastra oaspetii plecand ''fericiti'' ca nu au primit mai multe ocaziile noastre fiind foarte multe.